Sosyal medya, hedef kitlenizle en hızlı etkileşime geçebileceğiniz platformlar zinciridir. 

Ürün/Hizmetlerinizi duyurma, şuan ki ihtiyaca ya da gelecekte doğacak ihtiyaca karşı yönlendirici özelliğe sahiptir. 

Artık marka görünürlüğü, fiziki varlığından çok sosyal medya varlığında değer görmektedir. Fakat bu gibi faydalarından yararlanabilmek için hesabınızın, kişisel kullanım yapısından ayrılıp kurumsal bir kimliğe bürünmesi gerekir. 

Bu noktada işletmeler Sosyal Medya Danışmanlığına ihtiyaç duymaktadır.

Video, belirlenen konu üzerine verilmek istenen mesajı en kısa sürede, dikkat çekici şekilde aktarabildiğimiz bir sunum şeklidir. Hem görsel hem ses hem de hareketli yapısı sebebiyle şuan ki en etkili sunum tekniğidir. 

Mobil telefon sektöründe her sene iyileştirilen video çekim kalitesi, toplumda herkese bu deneyimi yaşatmaktadır. Bunu fırsat bilen mobil uygulama üreticileri de daha çok video içerik üreten uygulamalar geliştirmektedir. Bu sayede her uygulama kendi içinde bir video tasarım yapıları sunmakta, hatta kendi reklam alanlarını oluşturmaktadır.

Grafik tasarım, görsel iletişimin bulunduğu tüm alanlarda yer alan bir anlatım şeklidir.

Dünden bugüne en geleneksel reklam modellerinden günümüze kadar varlığını devam ettirmiştir. 

Dijital alanda grafik tasarım sadece görsel olarak sunulabildiği gibi web sitede slider, banner, internette reklam tanıtım görseli vb. görsel barındıran alanlarda, video içerik sunumlarında tamamlayıcı olarak rol almaktadır. 

Grafik tasarım bu yönüyle reklam sektörünün başrol oyuncusudur. 

Google ADS Hizmeti, Google reklam araçlarının yönetildiği alandır. Belirlemiş olduğu kriterlere göre başka hiçbir reklam ağının sunamadığı derinlemesine detaylı incelemeyi yapabildiğimiz, dünya da en büyük veri akışına sahip reklam yönetim alanıdır.

Bu fark, internet ağında pazar payındaki hakimiyeti, hemen her teknolojik cihazın google araçlarıyla servis ediliyor oluşu, hem bireysel kullanıcılara hem de işletmelere kolaylık sağlayıp, yardımcı hizmetler sunuyor oluşu, bizlere ucu bucağına sığmayan bir veri havuzu oluşturmaktadır. 

Verileri kategorize edip en
ince ayrıntısına kadar istatistiklere döküyor olması, reklam ve pazarlama
sektörünü, geleneksel pazarlamadan dijital pazarlamaya yönlendirmiştir.

Seo yani Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) ifadesinden gelen, arama motoru (Browser) üzerinden istenilen bir sorguya doğru cevabın verilmesi adına uyulması gereken kriterlerdir. 

Bu kriterler arama motoru türüne göre değişiklik göstermektedir. 

Google Analytics, Google’nin işletmeler için oluşturduğu web site analiz servisidir. 

Analiz konusunda çok kapsamlı sonuçları izleyebildiğimiz bu servis, genel bir ifade ile web sitedeki verileri tablolar aracılığıyla görmenize, işlevselliğini incelemenize olanak sağlar.

İşletmenizin hedef kitle gözünde varlığını oluşturmaya çalışan Halkla İlişkiler yapısı, Dijital çağda karşımıza Dijital PR yani Dijital Halkla İlişkiler (Digital Public Pelations) olarak çıkmaktadır.

Burada söz konusu olan tüm dijital medya araçları ( sosyal medya, blog, forum, web site vb.) ile daha önceden hazırlanılan reklam strateji planları dahilinde  çalışmalar yapılarak işletmenin her bir mecrada bütünsel bir iletişim kurması sağlanmaktadır.