SSS

En sık sorulan sorular ve cevaplar

Web Sitesimizde Dijital Pazarlama ile ilgili teklif seçenekleri bulunmaktadır. “Telif Al” bölümünde ilgili hizmet türünü belirleyerek, bizlere hangi konuda destek olmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmeti kapsamında bulunan tüm seçeneklerde özel tasarım yapılmaktadır.

Sayfamızın “Teklif Al” bölümünde istediğiniz hizmeti belirledikten sonra sizinle iletişime geçiyoruz. Her çalışmanın kendine özgü detayları bulunmasından dolayı, tek tip ücret uygulamamaktadır. Karşılıklı planlama yaptıktan sonra size ücret karşılığını sunuyoruz.

Hizmete dayalı bir çalışma prensibinde müşteri güveninin en önemli kazanç olduğunu biliyoruz.

Devamlılığımızın, güvene bağlı ilerleyeceğinin bilincindeyiz. Bu sebeple web sitemiz üzerinden sizlerle iletişime geçerek, hizmetin planlama kapsamına dayalı bazı detayları birebir iletişim ile sağlamaktayız. Bu sebep ile güvensizlik unsuru söz konusu olmamaktadır.

Çalışmalarımızda sabit fiyatlar bulunmamaktadır. Almak istediğiniz hizmete bağlı olarak; sizlerle birlikte belirlemiş olduğumuz planlama içerisindeki süreç ve hizmet içeriğine göre hizmet bedeli oluşmaktadır.

Grafik tasarım çalışmalarında belirlenen toplam ücretin %50 kısmı başlangıçta, diğer yarısı teslim günü temin edilmektedir.

Diğer yönetim hizmetlerinin bedeli hizmet başlangıcında alınmaktadır.

Hizmet süreci tamamlanmadan vazgeçilmesi durumunda, ödenen hizmet bedeli iade edilmemektedir.